Hakkımızda

Şirketimizin temellerini 1991 yılı Mayıs ayında attık. İthal komponent tedarikçisi olmak gayesiyle adım attığımız Asansör Sektöründe, öncelikle Almanya'dan ithal ettiğimiz asansör makinelerinin satışı ile ilgili çalıştık. Almanya'nın en köklü paket asansör tedarikçilerinden bir tanesi olan LM Liftmaterial GmbH ile ortaklaşa kurmuş olduğumuz şirketin çoğunluk hisselerini 2002 yılında devraldıktan kısa bir süre sonra, yüzümüzü yeni hedeflere çevirip 3 temel alanda uzmanlaştık.

 1. Başta hidrolik sistemler ve asansör makineleri olmak üzere komponent ithalatı ve ihracatı.
 2. Villa tip konut asansör satışı ve kurulumu - Rezidans Asansörleri.
 3. Engelli liftleri ve engelli nakil araçlarının satışı ve kurulumu.


Halatlı veya Hidrolik İnsan ve Yük asansörü uygulamaları ile binalara engellilerin erişimini sağlayacak her türlü donanımın temini konularında çok geniş ürün yelpazesine sahibiz. Bununla birlikte, firmamız her cins asansör ve yürüyen merdiven uygulaması için komple tahrik ve kontrol çözümleri sunmaktadır. Temel ürün yelpazemiz, makine-motorlar, kumanda ve kontrol sistemleri, hız kontrol sistemleri, soketli hazır tesisat, asansör çağırma butonları, göstergeler ve hidrolik sistemleri kapsamaktadır. Bütün ürünlerimizin imalat ve montajı yüksek kalite standartları doğrultusunda, EN-81 normlarına uygun şekilde gerçekleşmektedir. Genel kalite beklentimize ve marka karakterimize uygun düşmesi bakımından ağırlıklı olarak Almanya ve İtalya menşeli ürünlere odaklanmayı tercih ettik. Ayrıca Türkiye menşeli komponent ve hizmetlerle ürün yelpazemizi daima zengin tutmaya gayret gösteriyoruz.

 

START ELEVATOR SRL

Asansör Hidrolik Sistemleri alanında teknoloji lideri olan Start Elevator 1967 yılında kuruldu. Temelde asansör Hidrolik Sistemleri kavramına kalite ve çeşitlilik getirmek üzere başarılı çalışmalar gerçekleştiren Mühendisler, teknolojik yeniliklerden faydalanarak hidrolik aksam konusundaki beklentileri yepyeni seviyelere çıkartmayı başardı. Daha yüksek seyir konforu ve daha yüksek hızlara erişilebilirlik gibi performans odaklı çalışmaların yanı sıra, sistemin çok uzun ömürlü olması konusunda daha önce ulaşılamamış derecede olumlu sonuçlar elde edildi. Bütün bu çalışmaların neticesinde Start Elevator Srl 40 yıldır kesintisiz biçimde, asansör sektörüne en yüksek kalite seviyesinde ürünler sunmaktadır. Bu devamlılığı sağlamak üzere firma çok katı planlama, üretim ve test süreçleri geliştirmiştir. İstisnasız her bir hidrolik sistem fabrikadaki test kulelerinde asgari 10’ar kez ayarlanıp test edilmektedir. Bu yöntem sayesinde sistem şantiyeye çalışmaya hazır biçimde ulaşmaktadır. Start Elevator marka asansör hidrolik sistemlerinin kullanıcıya sunduğu, kendisini başka ürünlerden ayıran başlıca avantajlar aşağıda sıralanmaktadır.

 1. Valf bloğu tamamı ile alüminyumdan mamuldür. Bu sayede seyir konforu yağ ısısına karşı azami derecede mukavemet gösterir. Sistem kolay ısınmaz ve hassas ayarlar sağlam olur. Yüksek hızlar için servo motor destekli modül sayesinde, katta duruş hassasiyeti en yüksek seviyede olur.
 2. Sistemi kirden koruyacak fonksiyonel ana filtre kullanılmaktadır. Yağ sisteme her giriş yaptığında yeniden temizlenmektedir.
 3. Ekli pistonlar, ekleme askı aparatları ve özel emniyet kapakları ile birlikte teslim edilir.
 4. Gelişmiş soft stop fonksiyonu. Biz buna Smooth Stop diyoruz. Asansör kata geldiğine gerçek anlamda yumuşak biçimde durur.
 5. Valflerin üzerinde maxi tip bobin kullanılmaktadır. Bu bobinler çok uzun ömürlüdür.
 6. Güç ünitesinin kompakt yapısı sayesinde ses seviyesinin düşüklüğü.
 7. El pompasının dikey değil yatay biçimde çalışması sayesinde kullanıcı kolay yorulmaz.
 8. Manometre büyük boydur. Basınç değeri daha kolay okunur.
 9. Piston içinde kalan yağ boşaltma vanası mevcuttur.

Ayrıca bütün ürünlerimizde üretim bandından şantiyeye ulaşana kadarki bütün süreç boyunca aksamın hasar görmemesi için özel koruma ve ambalajlama yöntemi uygulanmaktadır.

 

Bunların dışında, firmamız toptan otomatik kapı ve perakende yürüyen merdiven yedek parçaları temin etmektedir. Fiyat ve teslimat koşullarımızın rekabete çok açık olduğunu düşünüyoruz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Tesekkür ederiz.

 

picture

Mağazamız

1999 yılı Kasım ayından bu yana Zeytinburnu Demirciler Sitesindeki satış mağazamızda faaliyet göstermekteyiz. Yurtiçi taşımacılık ambarlarına yakınlığı nedeniyle, buradan Türkiye'nin dört bir yanına rahatlıkla ürünlerimizi sevk edebiliyoruz.
Ana mağazamızda yer alan elektrik / elektronik ileri tetkik ve tamirat atölyemizde, dağıtımını yaptığımız hız kontrol cihazlarının bakım, tamirat ve montaj işlerini kendi bünyemizde gerçekleştirebiliyoruz. Burada çalışan tecrübeli teknik ekibimiz, herhangi bir ürünün arızası söz konusu olduğu zaman, çok hızlı biçimde teşhis ve tamirat uygulayarak, hata kaynağını kısa zamanda ve uygun bedel karşılığında bertaraf edebilmektedir.

Bunun dışında satmış olduğumuz ürünlere ait çok kapsamlı yedek parça stokumuz de gene ana mağazamızda yer almaktadır. Büyük ustalıkla yönetilen bu stokta makine motor fren tertibatından tutun, kapı mekanizma parçaları ve hatta hidrolik sistemlerimizin en küçük valf detaylarına kadar hemen her türlü yedek parçayı bulundurmaktayız.

         

 

picture

Basında Biz

Basında Avrasya Asansör.

                         

picture

Ekibimiz

Bu kalitenin, müşteri memnuniyetinin ve dolayısıyla başarının arkasında yatan temel sebep; dürüst, tecrübeli ve çalışkan bir ekip ile birlikte çalışmaktır. Resmi büyütmek için tıklayın.

 

Hızlı Erişim

İletişim

Adres :

Demirciler Sitesi 2. Yol No: 6 34015 Zeytinburnu/İstanbul

Tel :

+90 212 582 91 13

Tel 2 :

+90 212 679 47 36

Faks :

+90 212 582 90 78

E-Posta :

info@avrasyaasansor.com

E-Posta 2:

sinanico@avrasyaasansor.com